Tilaa arviokäynti

Myyjämme palveluksessasi!

Viva LKV on yhdistelmä tuhansien toimeksiantojen kokemusta ja kiinteistönvälittäjien raudanlujaa ammattitaitoa. Tutustu meihin ja ota yhteyttä! Toimimme koko Uudenmaan alueella. 

Tarja Ketonen
Tarja Ketonen

Aluejohtaja, kaupanvahvistaja, YKV, LKV, KiAT
puh. 050 572 7553
tarja.ketonen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Outi Malmlund
Outi Malmlund

Aluejohtaja, LKV
puh. 0400 633 655
outi.malmlund@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Pekka Kempas
Pekka Kempas

Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Aila Oivula

Aila Oivula

Asuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

asuntomyyjä kiinteistönvälittäjä

ILDIKO KATONA-HIEKKANEN

Asuntomyyjä
puh. 050 500 9990
ildiko.katona-hiekkanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Antti Virtanen

Antti Virtanen

Asuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Hyvä kiinteistönvälittäjä myyntineuvottelija
TONI ARMIVESI

Asuntomyyjä
puh. 050 590 9292
toni.armivesi@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Erna Juuruskorpi

Asuntomyyjä, KED
puh. 050 570 3885
erna.juuruskorpi@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Esko Lauksio

Esko Lauksio 

Myyntiryhmän esimies, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Sanna Rokala

Asuntomyyjä
puh. 040 555 8470
sanna.rokala@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jyrki Aarnio

Jyrki Aarnio

Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä


Erkki Tuovinen

Asuntomyyjä, KiAT
puh. 044 977 6719
erkki.tuovinen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jari Puronen
JARI PURONEN

Asuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä


Pekka Virtanen

Asuntomyyjä, KiAT
puh. 050 408 2668
pekka.virtanen@vivalkv.fi 

Tutustu minuun tästä

Taru Vesterberg
TARU VESTERBERG

Kehitysjohtaja, lakimies, OTM, VT, LKV, kaupanvahvistaja
taru.vesterberg@vivalkv.fi
puh. 050 336 0430

Seppo Valojärvi
Seppo Valojärvi

Toimitusjohtaja, LKV
seppo.valojarvi@vivalkv.fi
puh. 0500 413 725

Tutustu minuun tästä


HANNU VALOJÄRVI

Hallituksen puheenjohtaja, KTM, LKV
hannu.valojarvi@vivalkv.fi
puh. 040 581 5665

Tutustu minuun tästä

Maria Malkamäki

Markkinointipäällikkö, LKV
maria.malkamaki@vivalkv.fi
puh. 040 707 5436

Tutustu minuun tästä


Kaisa Järvinen

Asuntojen myyntistailaus

Tekstiiliartenomi, sisustussuunnittelija
puh. 050 442 4425
kaisa.jarvinen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Seuraa meitä:

Oletko myymässä asuntoasi?

Tilaa maksuton arviokäynti!

Viva LKV:n kanssa asunnon myynti on nopeaa, helppoa ja turvallista. Kaikki alkaa arviokäynnistä.