Tilaa arviokäynti

Myyjämme palveluksessasi!

Viva LKV on yhdistelmä tuhansien toimeksiantojen kokemusta ja kiinteistönvälittäjien raudanlujaa ammattitaitoa. Tutustu meihin ja ota yhteyttä! Toimimme koko Uudenmaan alueella. 

Pekka Kempas
Pekka Kempas

Myyntipäällikkö, uudiskohteet
KiAT, LKV, LVV, YKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Aila Oivula

Aila Oivula

Asuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Katriina Tikka

Asuntomyyjä
puh. 050 413 0130
katriina.tikka@vivalkv.fi

Antti Virtanen

Antti Virtanen

Asuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Hyvä kiinteistönvälittäjä myyntineuvottelija
TONI ARMIVESI

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 590 9292
toni.armivesi@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä


MIRA JÄRVINEN

Asuntomyyjä
puh. 050 442 0037
mira.jarvinen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Esko Lauksio

Esko Lauksio 

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jyrki Aarnio

Jyrki Aarnio

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

HARRI HAGA

Asuntomyyjä
puh. 050 442 0032
harri.haga@vivalkv.fi


KRISTIINA KORPINEN

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
puh. 050 475 0200
kristiina.korpinen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jari Puronen
JARI PURONEN

Asuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Seppo Valojärvi
Seppo Valojärvi

Toimitusjohtaja, LKV
seppo.valojarvi@vivalkv.fi
puh. 0500 413 725

Tutustu minuun tästä


HANNU VALOJÄRVI

Uudiskohteet, kiinteistökehitys, KTM, LKV
hannu.valojarvi@vivalkv.fi
puh. 040 581 5665

Tutustu minuun tästä

Seuraa meitä:

Oletko myymässä asuntoasi?

Tilaa maksuton arviokäynti!

Viva LKV:n kanssa asunnon myynti on nopeaa, helppoa ja turvallista. Kaikki alkaa arviokäynnistä.