Tilaa arviokäynti

Me olemme palveluksessasi!

Viva LKV:n monipuolinen ammattilaisten joukko tarjoaa sinulle yksityisyrityksen joustavaa ja henkilökohtaisesta palvelua. Toimimme koko Uudenmaan alueella.

Tutustu meihin ja ota yhteyttä!

IDA ÅBERG

Asuntomyyjä
puh. 040 040 6544
ida.aberg@vivalkv.fi


MIRA JÄRVINEN

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 442 0037
mira.jarvinen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

HARRI HAGA

Asuntomyyjä
puh. 050 442 0032
harri.haga@vivalkv.fi

Katriina Tikka

Asuntomyyjä
puh. 050 413 0130
katriina.tikka@vivalkv.fi

Antti Virtanen

Antti Virtanen

Asuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jari Puronen
JARI PURONEN

Asuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jyrki Aarnio

Jyrki Aarnio

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Esko Lauksio

Esko Lauksio 

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Pekka Kempas
Pekka Kempas

Myyntipäällikkö, uudiskohteet
KiAT, LKV, LVV, YKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Aila Oivula

Aila Oivula

Asuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Hyvä kiinteistönvälittäjä myyntineuvottelija
TONI ARMIVESI

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 590 9292
toni.armivesi@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä


HANNU VALOJÄRVI

Uudiskohteet, kiinteistökehitys, KTM, LKV
hannu.valojarvi@vivalkv.fi
puh. 040 581 5665

Tutustu minuun tästä

Seppo Valojärvi toimitusjohtaja yrittäjä LKV
Seppo Valojärvi

Toimitusjohtaja, LKV
seppo.valojarvi@vivalkv.fi
puh. 0500 413 725

Tutustu minuun tästä


ALLA VÄISÄNEN

Taloushallinnon assistentti
alla.vaisanen@vivalkv.fi
puh. 050 500 9950

Seuraa meitä:

Oletko myymässä asuntoasi?

Tarjous:
3% välityspalkkio, sisältää stailauksen!

Voimassa rajoitetun ajan: nyt saat kolmen prosentin palkkiolla huippuhyvän myyntityön lisäksi asunnon stailauksen ja ammattikuvaajan palvelut! Palkkioon sisältyy kaikki kulut, myös arvonlisävero. Jätä tietosi, niin olemme sinuun yhteydessä!