Myyjämme palveluksessasi!

Viva LKV on yhdistelmä tuhansien toimeksiantojen kokemusta ja kiinteistönvälittäjien raudanlujaa ammattitaitoa. Tutustu meihin ja ota yhteyttä!


NEA HENRIKSSON

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 465 7565
nea.henriksson@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä


Janne Vermasheinä

Myyntijohtaja, LKV
puh. 050 60096
janne.vermasheina@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä


Outi Malmlund

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 0400 633 655
outi.malmlund@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä


Tommi Paaja

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 375 7361
tommi.paaja@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Pekka Kempas
Pekka Kempas

Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

JANITA PAAJA

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 575 1099
janita.paaja@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

 

Jussi Pehrman

Jussi Pehrman

Asuntomyyjä
puh. 050 371 7374
jussi.pehrman@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Aila Oivula

Asuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Antti Virtanen

Asuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Toni Armivesi
TONI ARMIVESI

Asuntomyyjä
puh. 050-5909292
toni.armivesi@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Virpi Purmonen
Virpi Purmonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh 040 039 3268
virpi.purmonen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä


Mika Lindfors

Asuntomyyjä, KIAT
puh. 050 408 2668
mika.lindfors@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Esko Lauksio
Esko Lauksio 

Myyntiryhmän esimies, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jyrki Aarnio
Jyrki Aarnio

Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Paulina Frank

Asuntomyyjä
puh. 040 039 3279
paulina.frank@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

JARI PURONEN

Asuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Rafaella Solala

Asuntomyyjä
puh. 050 375 7361
rafaella.solala@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Valokuvaus ja stailaus

Kaisa Järvinen
KAISA JÄRVINEN

Stailaus ja sisustussuunnittelu
puh. 050 442 4425
kaisa.jarvinen@vivalkv.fi

 

 

Jaana Kallio
JAANA KALLIO

Valokuvaaja
puh. 040 594 8439
info@jaanakallio.com

Tykkää meistä Facebookissa

24. maaliskuuta 2017

Stailaus vauhdittaa myyntiä! Nämä kohteet myytiin parissa viikossa. Kampanjamme jatkuu 30.4.2017 asti. Lue lisää!... Lue lisää ›

23. maaliskuuta 2017

Fillarit ovat kevään varma merkki! Lue lisää stailaajamme vinkkejä Vivan uudistuneesta blogista <3... Lue lisää ›

21.2.2017

Yksiö Pickalan golfkartanosta! Golfkuja 7, 02580 Siuntio Yksiö 31,5 m² Velaton myyntihinta 109 000 €. Siuntion kultturimaisema ja kiehtova kartanomiljö tarjoavat harvinaisen laajan valikoiman elämyksiä ja harrastusmahdollisuuksia. Tässä tilaisuus hankkia... Lue lisää ›

Seuraa meitä: