Myyjämme palveluksessasi!

Viva LKV on yhdistelmä tuhansien toimeksiantojen kokemusta ja kiinteistönvälittäjien raudanlujaa ammattitaitoa. Tutustu meihin ja ota yhteyttä!

Nea Henriksson
NEA HENRIKSSON

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 465 7565
nea.henriksson@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Tarja Ketonen
Tarja Ketonen

Aluejohtaja, kaupanvahvistaja, YKV, LKV, KiAT
puh. 050 5727 553
tarja.ketonen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jesse Räikkä
Jesse Räikkä

Asuntomyyjä
puh. 050 336 0430
jesse.raikka@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

henkilöstökuva
Jani Kesälä

Asuntomyyjä
puh. 050 570 3885
jani.kesala@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Outi Malmlund
Outi Malmlund

Aluejohtaja, LKV
puh. 0400 633 655
outi.malmlund@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Tommi Paaja
Tommi Paaja

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 375 7361
tommi.paaja@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Pekka Kempas
Pekka Kempas

Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Janita Paaja

JANITA PAAJA

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 575 1099
janita.paaja@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jussi Pehrman

Jussi Pehrman

Asuntomyyjä
puh. 050 371 7374
jussi.pehrman@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Aila Oivula

Aila Oivula

Asuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Antti Virtanen

Antti Virtanen

Asuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Toni Armivesi
TONI ARMIVESI

Asuntomyyjä
puh. 050-5909292
toni.armivesi@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Virpi Purmonen
Virpi Purmonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh 040 039 3268
virpi.purmonen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Mika Lindfors
Mika Lindfors

Asuntomyyjä, KIAT
puh. 050 408 2668
mika.lindfors@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Esko Lauksio
Esko Lauksio 

Myyntiryhmän esimies, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jyrki Aarnio
Jyrki Aarnio

Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Paulina Frank

Paulina Frank

Asuntomyyjä
puh. 040 039 3279
paulina.frank@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jari Puronen

JARI PURONEN

Asuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Heidi Kuokkanen

Heidi Kuokkanen

Asuntomyyjä
puh. 050 3525 100
heidi.kuokkanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Kaisa Järvinen
KAISA JÄRVINEN

Stailaus ja sisustussuunnittelu
puh. 050 442 4425
kaisa.jarvinen@vivalkv.fi

Tykkää meistä Facebookissa

26. kesäkuuta 2017

Tämä ihastuttava rivitalokaksio viihtyisällä pihalla etsii uusia asukkaita Espoossa. Tervetuloa tutustumaan!... Lue lisää ›

22. kesäkuuta 2017

Viihtyisä ja erittäin hyväkuntoinen omakotitalo, missä on tilaa asua ja harrastaa. Harvinaista herkkua on kodin autonosturilla varustettu autotalliverstas!... Lue lisää ›

21. kesäkuuta 2017

Tervetuloa tutustumaan tähän isolla pihalla varustettuun omakotitaloon! Tässä on koti idyllisessä maaseutumiljöössä lähellä kaupunkia.... Lue lisää ›

Seuraa meitä: